Bądź sobą

Spread the love

Daj sobie szanse. Zastanów się, kogo szukasz, z kim chciałbyś się związać.
Wiele osób wychodzi z założenia ze szczególnie ważny jest wygląd partnera ale czy naprawdę?

Każdy chce być piękny, młody i pełen pasji.Każdy uprawia sport podróżuje kocha kino I teatr jest fanem gotowania.Chcemy wypaść jak najlepiej w oczach partnera. Te drobne ubarwienia mogą skończyć się rozczarowaniem.

Za mocno przywiązujemy się również do idealnego wyobrażenia potencjalnego partnera. Ta idealna fantazja nie ma szans w starciu z rzeczywistością. Kiedy juz zdecydujemy sie na poznanie wymarzonego partnera na odpowiednim portalu dla singli wlasnie najlepiej byloby porozmawiac na Skype lub Whatsapp Massager- taki kontakt w prawie realu urzeczywistni nasze wyobrazenia lub nie. Daj się pokochać takim jakim jesteś naprawdę. Piękno zaczyna się w momencie gdy zdecydujesz się być sobą.

One thought on “Bądź sobą

  • Roman Szczepkowski

    To ważny artykuł , ale myślę że dziś ta nasza wyobraźnia jest bardzo ograniczona, dzięki rozmowie wideo możemy całkiem dobrze poznać drugą osobę , nawet jeśli mieszka w innym kraju. Jeśli dobrze nam się rozmawia przez messenger lub skype, to podobnie będzie w rzeczywistości, to co wg mnie jest najniebezpieczniejsze na początku to inna wizja związku, np. On widzi Partnerkę tylko jako swoją towarzyszkę a Ona chce robić karierę i nie ma zbyt dużo czasu na wspólne spędzanie czasu.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Be Part of our
Next Community Events

Be part of our next Community Events & meet other people like you.
Share, discuss & Enjoy new experiences!

Developed by the Themosaurus Team for WordPress